9.2.2016

Kurzy

Šťastný rodič – šťastné dítě

Kurz pro rodiče s dětmi, o vztazích v rodině, jak si rozumět a naslouchat, jak zůstat sám sebou, malí i velcí, proč jsme někdy naštvaní a proč někdy v euforii a jestli se s tím dá něco dělat.

Rodina jako přístav, jenže ….. Někdy se nám chce utéct, někdy už nám prostě vytečou nervy, někdy je toho na nás moc, někdy už toho máme plný zuby, někdy bychom děti neraději vypli, někdy se nám nedaří stihnout práci a rodinu, …………..   a začneme si říkat, že je něco špatně, s námi, s okolím, se situací a začnou narůstat „blbé“ pocity ……………  a to je krůček k tomu, aby to někde „prasklo“.

Myslíte, že to jde dělat jinak? Že tomu jde předejít? Že se to dá opravit?

Na kurzu se mrkneme na to, jak vznikají naše „blbé“ pocity, kdo za to může a co s tím. Podíváme se na naše role, které hrajeme na jevišti zvaném život. Všechno si ukážeme na konkrétních situacích, půjdeme přímo k těm věcem, které vás nejvíc štvou, které vás trápí, se kterými si nevíte rady. Tento kurz je o vás a pro vás.

Pojďte začít žít skutečný, plný a tvořivý život, nebo myslíte, že protrápit se životem je to pravé ořechové? Pojďte žít v rodině, kde je prima všem.

prihlasitse

    Podívejte se na krátké video – rozhovor s jednou účastnicí kurzu:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *