Reference

na koučink s Renatou Křivou

Lída Macků

aktivátorka v centru pro rodinu MaTami

“Měla jsem sen.

Mít chatičku a tu si opravit pro sebe, tak jak chci já. Nevěděla jsem, jak to udělat, odkud začít. Měla jsem spoustu obav z reakcí mých blízkých. A neměla jsem peníze.

A pak jsem se potkala s Renatou. Stačila tři setkání k tomu, abych si uvědomila, co přesně chci. A hlavně k tomu, abych zvedla zadek a krůček po krůčku si za svým snem šla.

Splnila jsem si sen a vím, že bez podpory Renaty bych do tohoto dobrodružství nikdy nešla..“

Šárka Volejníková

HR manager

“Dnešní doba dokáže být mnohdy velmi náročná. Zrychlujeme, modernizujeme, inovujeme, transformujeme, chceme zůstat cool, neztratit tempo ani hvězdičku na kráse ...... a u toho všeho často zapomínáme sami na sebe.

Koučink s Renatou mi pomohl najít zlatou střední cestu mezi prací a osobním životem. Uvědomit si vlastní silné stránky a jednoduché principy řešení zdánlivě složitých situací.

Uvědomit si, že nejsem robot a nikdy nebudu - a přesně v tom je moje hodnota.

Renčo, velké díky a ostatním vřele doporučuji. Nezapomínejte na sebe.”

Ivana Nováková

Financial Controllor 

“V práci mi byla nabídnuta možnost spolupráce s koučkou. Ráda jsem tuto příležitost využila. Renča je sympatická a dobře jsme si porozuměly i v mimopracovních tématech. Každý můj problém jsme společně diskutovaly, rozvíjely, Renča se však nebála nastavit mi zrcadlo a říct vlastní názor z pohledu nestranné osoby. Vždy mě však dovedla k přemýšlení, abych si byla schopná s problémem poradit ve vlastní hlavě, případně s ním do budoucna pracovat.

Koučink (ať už v práci nebo osobním životě) bych doporučila všem. Není to ztracený čas ani pro ty, kteří si myslí, že nemají co řešit. Každého totiž koučink může posunout dál. Renču mohu jen doporučit.”

Pavla Milerski

Lektorka angličtiny

“Pokud hledáte most a nevidíte ho, jsou lidé, kteří vám pomohou se znovu rozhlédnout. Znovu se nadechnete a svůj most najdete, i po něm sami přejdete :).

Díky, Renčo”

Hanka Dalíková

Logopedka

"Po mateřské do práce beze stresu? Jelikož jsem žena, která je již osmým rokem na mateřské dovolené a nemám moc času myslet na sebe, ráda jsem využila nabídky sejít se s Renatou a mluvit s ní o svých starostech, problémech a obavách z budoucího zaměstnání. Překvapilo mě, jak se jí podařilo přivést mě milým přístupem k jiným pohledům na problematické oblasti mého života i vnímání sebe sama. Díky našemu povídání se mi podařilo vnímat svůj život s větší lehkostí a přirozeností. Uvědomila jsem si, jak je důležité být sama sebou, důvěřovat svým schopnostem a nebát se jít za svým cílem.”

Lída Macků

Certifikovaná chůva

“Chtěla bych se s vámi podělit o moji zkušenost s transformativním koučinkem Renaty Křivé.

Jednoho dne, když jsem už byla na pokraji svých sil z neustálých neshod z partnerem, jsem se rozhodla, že si zkusím nechat poradit od jednoho "šamana" několik kilometrů vzdáleného mému bydlišti..Řekl mi mnoho informací o mně samotné a vlastně jsem s ním i ve všem, co řekl souhlasila, jen jsem nedokázala uchopit tyto informace, nějak se z nich poučit a posunout se dál. Nastal tak zmatek v mé hlavě a já se čím dál víc stahovala do sebe a moje energie byla na bodu mrazu.

V tom okamžiku jsem si vzpomněla na Renatku a hned ji zavolala, jestli by na mě neměla čas. Setkali jsme se. S "šamanem " se ohledně mého problému shodli v mnoha věcech, ale obrovský rozdíl byl v tom, že na rozdíl od něj, jsem od Renaty dokázala pochopit podstatu mého problému a řešení naskakovala téměř sama, jen s jemnou pomocí a naťukáváním. A co bylo úžasné, sama jsem si začala odpovídat na mé otázky.

Mnohdy hledáme ve svém problému příliš velké složitosti, ale nakonec vše je tak jednoduché, jen stačí, aby se na to někdo podíval z jiného úhlu. Nejdůležitější je vlastně poznat sebe a získat i sebeúctu a to se mně právě s Renatou stalo..Patří ji proto mé velké díky a všem její koučink vřele doporučuji, toto znovunalití krve do žil opravdu stojí za to.“

Jitka Pokorná

Manažerka v jazykové škole

„. Někdy se s námi život nemaže. Jeden den si myslíte, že máte fungující manželství a druhý den vám muž oznámí, že odchází k jiné. 

Zhroutil se mi svět. Zůstala jsem sama se dvěma dětmi a bez prostředků. Neměla jsem sílu, chuť, motivaci, chtěla jsem zalézt do postele a zůstat v ní na věky. 

Renata mě vtáhla zpět do života. A hlavně zpátky k dětem. 

Dnes si opět užívám života plnými doušky s dětmi i s přítelem. 

A na vlastních nohách."

© 2020 Renata Křivá
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!